CSENDE
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Czeski Raj bez barier

Czar Českého ráje (Czeskiego Raju) nie powinien pozostać ukryty dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się, jak na przykład współobywateli niepełnosprawnych (na wózkach), seniorów, czy rodzin z wózkami dla dzieci. Mamy dla nich przygotowaną propozycję, która im może ułatwić podróżowanie po naszym regionie. Tutaj można znaleźć bliższe informacje o proponowanych wycieczkach, ofertach turystycznych (zamki, pałace, muzeach itd.) i świadczonych usługach (lokale noclegowe i gastronomiczne) dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Wytworzono 21.10.2013 13:41:01 | przeczytano 382x
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load