CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Exkurze do výroby vánočních ozdob, autor: HAN spol. s r.o.

 
 
Naučná stezka městem Lomnice nad Popelkou, autor: Město Lomnice n. Pop.

 
 
Loreta

 
 

Czeski Raj bez barier

Czar Českého ráje (Czeskiego Raju) nie powinien pozostać ukryty dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się, jak na przykład współobywateli niepełnosprawnych (na wózkach), seniorów, czy rodzin z wózkami dla dzieci. Mamy dla nich przygotowaną propozycję, która im może ułatwić podróżowanie po naszym regionie. Tutaj można znaleźć bliższe informacje o proponowanych wycieczkach, ofertach turystycznych (zamki, pałace, muzeach itd.) i świadczonych usługach (lokale noclegowe i gastronomiczne) dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Můj Český ráj

 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load