CSENDEPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Поиск

Пруд Радванецки

Sloup v Čechách, 471 52

Телефон:+420 487 753 520
E-mail:koupaliste.sloup@volny.cz
Web:www.obecsloupvcechach.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Пруд Радванецки расположился на северной окраине курортного поселка Слоуп в Че-хах, примерно в 3-х километрах юго-восточнее от Нового Бора. Благодаря интересным достопримечательностям, расположенным прямо в поселке и в его живописных окрест-ностях, Слоуп  является популярным дачным местом. Вблизи поселка находятся ба-зальтовыеи скалы и песчаниковые гребни, имеющие характер Чешской Швейцарии. В романтической среде среди лесов вы найдете кемпинг, рестораны и возможность для занятий спортом как для детей, так и для взрослых.

Связанные статьи

Lanový park Sloup, автор: Milan Drahoňovský

Rekreační středisko Oáza, автор: SPAZIO DESIGNER ITALIANO s.r.o.

Radvanecký rybník

Тип объекта: пруд, озеро, природная купальня оснащение: душевые, WC, Закуски, Закуски Возможность занятий спортом: Прокат лодок и другого оснащения, Спортивная площадка, настольный теннис

Radvanecký rybník
Radvanecký rybník
Radvanecký rybník
Radvanecký rybník
Radvánecký rybník, автор: Milan Drahoňovský
 
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Карта сайта
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load