CSENDEPL
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Поиск

Крконошская лыжная магистраль

Harrachov, 512 46

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Крконоше буквально пронизаны сетью лыжных маршрутов – более 550 км поддержи-ваемой в хорошем состоянии лыжни. Главный Крконошский лыжный маршрут насчи-тывает 90 километров и его можно разделить на несколько этапов. Сам главный Крко-ношский лыжный маршрут обозначен красным цветом, лыжни для соревнований – синим, а туристические маршруты – зеленым. Для переездов можно воспользоваться специализированными автобусами, привозящими к отдельным лыжным маршрутам и позволяющими легко вернуться обратно на исходное место.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - KRKONOŠSKÁ LYŽAŘSKÁ MAGISTRÁLA
Krkonoše, автор: Vlastík Nesvadba
Krkonošská magistrála
 
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Карта сайта
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load