CSENDEPL
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Поиск

Гамр на Езерже

Hamr na Jezeře, 471 28

Web:www.obechamr.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

 
 

Центр отдыха Гамр на Езерже расположен в изумительной области, недалеко от Стра-же под Ральскем. Ценр является популярным дачным местом, в прошлом здесь было построено множество пансионов и вилл, благодаря чему городок приобрел курортный характер. В XVI в. здесь был разбит пруд. В настоящее время пруд служит для отдыха и ловли рыбы. На берегах пруда расположены 2 кемпинга с оборудованны-ми пляжами.

Hamr na Jezeře, автор: Eva Hornová

Тип объекта: пруд, озеро, природная купальня использование: водные аттракционы оснащение: кабинки, раздевалки, душевые, WC, Закуски, Закуски, детский уголок Возможность занятий спортом: Прокат лодок и другого оснащения, Спортивная площадка, Корты, Минигольф, настольный теннис

Hamr na Jezeře, автор: Eva Hornová
Hamr na Jezeře, автор: Míra Chmela
Hamr na Jezeře, автор: Míra Chmela
Hamr na Jezeře, автор: Pavel Charousek
Hamerský rybník - pláž
Hamr na Jezeře - pláž, автор: Milan Dvořák
 
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Карта сайта
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load