CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Centrum Informacji Turystycznej i Kultury miasta Lomnice nad Popelkou

Czeski Raj

čp. 4
Lomnice nad Popelkou, 512 51

GSM:+420 739 568 347
E-mail:info@kislomnice.cz
Web:www.kislomnice.cz
www.facebook.com/kislomnice
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Siedziba Centrum Informacji Turystycznej i Kultury miasta Lomnice nad Popelkou, prowadzącego miejscowy teatr Tylovo divadlo, zamek, kino, bibliotekę oraz Centrum Informacji Turystycznej, znajduje się w miejscowym zamku.
 
 

Centrum Informacji Turystycznej i kultury jest organizatorem imprez kulturalnych i towarzyskich - występy teatrów, koncerty, spotkania, wystawy, minitargi ruchu turystycznego, itp. Zapewnia również sprzedaż biletów na imprezy kulturalne, kompletną obsługę informacyjną, wycieczki albo zwiedzanie miasta dla turystów, bezpłatne wyszukiwanie w rozkładach jazdy oraz inne usługi. Jednocześnie bierze udział w organizacji ruchu sezonowego Centrum Informacji Turystycznej Penzion Tábor na górze Tábor.

W Centrum Informacji Turystycznej również można nabyć widokówki, mapy, upominki oraz druki turystyczne, dalej oferuje możliwość korzystania z PC i prowadzi kawiarnię internetową.

Załącznik

  • ikona souboru
  • ikona souboru
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load