CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Staw Bažantník

Czeski Raj

Karlovice - Sedmihorky, 511 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Staw Bažantník leży na malowniczych terenach Czeskiego Raju, nieopodal Lázní Sedmihorky.
 
 

Staw Bažantník funkcjonuje jako kąpielisko, co roku od 1. 7. do 15. 9. Plaże są tu trawiaste i piaszczyste, ale kąpać się można wyłącznie na własne ryzyko. Nad stawem znajduje się kemping Sedmihorky, który jest wyposażony w WC i prysznice, również dla osób niepełnosprawnych czy specjalny prysznic dla niemowląt - baby room. Ponadto jest tu bufet, boisko asfaltowe i trawiaste do siatkówki, siatkonogi i innych gier, 3 stoły pingpongowe na wolnym powietrzu, minigolf oraz wypożyczalnia rowerów. Sprzęt sportowy (rakietki, piłki, rakiety, petanque, softball itp.) można wypożyczyć w portierni. Obowiązuje zakaz wprowadzania psów, ale z zezwoleniem można wędkować.

Powierzchnia: 2,5 ha

Rybník Bažantník
 

Typ wyposażenia: Staw, zbiornik Wyposażenie inne: Prysznice, WC, Punkt gastronomiczny, Punkt gastronomiczny, Kącik dla dzieci Możliwości uprawiania sportu: Wypożyczalnia łódek i innego sprzętu, Boisko, Minigolf, Tenis stołowy

Rybník Bažantník
Bažantník, Sedmihorky, autor: Ondřej Holas
IMG 63501 Sedmihorky
IMG 63141 Sedmihorky
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load