CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Kawiarnia Pošta (niedostępna)

Góry Izerskie

nám. Dr. E. Beneše
Liberec, 460 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kawiarnia Pošta to ważny zabytkowy budynek na terenie Liberca. Udekorowany jest w stylu wiedeńskim, w drobnym stylu neorokokowym, a dzięki przebudowie przeprowadzonej w latach osiemdziesiątych przywrócono mu pierwotny okazały charakter.
 
 
Wnętrza kawiarni: Pošta w neorokokowym stylu wyposażona jest w kręcone kolumny, drewniane boazerie, lustra, sztukaterię i stylowe meble. Kawiarnia była ogrzewana ciepłym powietrzem, miała też doskonałą wentylację. Funkcjonowanie kawiarni było związane z działalnością sąsiedniego hotelu Central (dziś budynek nowego urzędu miasta Liberec) i przyczyniało się do ożywienia rynku w godzinach wieczornych i nocnych. Obecnie kawiarnia należy do policji, w związku z czym nie pełni już swojej dawnej funkcji. Okazyjnie odbywają się tu wystawy, dyskusje i inne wydarzenia.

Godziny otwarcia

Kawiarnia jest niedostępna.

Kavárna Pošta, autor: statutární město Liberec
 

Inne zabytki historyczne: Zabytkowe budynki

Kavárna Pošta, autor: statutární město Liberec
Kavárna Pošta, autor: statutární město Liberec
Kavárna Pošta, autor: statutární město Liberec
Kavárna Pošta, autor: statutární město Liberec
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load