CSENDE
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Kąpielisko Zákupy

Mácha region

Zákupy, 471 23

GSM:+420 775 565 026
E-mail:info@koupalistezakupy.cz
objednavky@koupalistezakupy.cz
Web:www.koupalistezakupy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kąpielisko usytuowane w przyjemnej okolicy na skraju miasta. Plaża trawiasta i piaszczysta oraz piaszczyste dno.
 
 

Wejście do wody możliwe po całym obwodzie kąpieliska. Dla niepływających i małych dzieci jest łagodne wejście z plaży piaszczystej. Atrakcją kąpieliska jest tobogan o wysokości 9 m i długości 95 m i zjeżdżalnia.

Wypożyczalnia rowerów wodnych, łodzi lub rowerów górskich. Poleżeć można na plaży piaszczystej lub na trawie, na słońcu albo w cieniu drzew. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki plażowej, WC, prysznice, przebieralnie i punkt pierwszej pomocy. Na plaży znajduje się też restauracja i kiosk gastronomiczny. W piątek i w sobotę otwarta jest dyskoteka. Zakwaterowanie w domkach campingowych z prysznicem i WC albo w własnych namiotach i karawaningach. Przy kąpielisku jest duży parking.

Godziny otwarcia

Maj - Wrzesień Po. - Nd 9:00 - 17:00

Bilety wstępu

Pełna opłata:30,00 CZK
Dzieci:10,00 CZK
Studenci:10,00 CZK
Seniorzy:10,00 CZK
Koupaliště Zákupy

Typ wyposażenia: Staw, zbiornik Wyposażenie - ; kąpanie: Duża ślizgawka (tobogan) Wyposażenie inne: Kabiny, przebieralnie, Prysznice, WC, Punkt gastronomiczny, Punkt gastronomiczny Możliwości uprawiania sportu: Wypożyczalnia łódek i innego sprzętu, Boisko, Siatkówka plażowa

Koupaliště Zákupy
Koupaliště Zákupy
Koupaliště Zákupy
Koupaliště Zákupy
Koupaliště Zákupy
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load