CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Kąpielisko Nový Bor

Góry Luzickie

Nový Bor, 473 01

Web:www.novy-bor.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Basen w gróde Novy Bor oferuje camping, boiska sportowe, korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej. W pobliżu kompleksu jest także hala sportowa ze ścianką wspinaczkową. Istnieją jest restauracje, umywalnia, prysznice i toalety.
 
 

Do dyspozycji jest zjeżdżalnia, boisko do siatkówki plażowej i plac zabaw, dalej restauracja, umywalnia, prysznice, WC, przebieralnie. Ok. 50 m od kąpieliska znajduje się hala sportowa ze sztuczną ścianą wspinaczkową. Okolica stwarza idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej albo do grzybobrania.

Wymiary: 120 x 100 m

Głębokość: 2 m

Usytuowanie: 1,5 km w kierunku południowo-zachodnim od centrum.

Koupaliště Nový Bor, autor: Město Nový Bor
 

Typ wyposażenia: Kąpielisko Wyposażenie inne: Kabiny, przebieralnie, Prysznice, WC, Punkt gastronomiczny, Kącik dla dzieci Możliwości uprawiania sportu: Boisko, Siatkówka plażowa

Koupaliště Nový Bor, autor: Město Nový Bor
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load