CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Kąpielisko Kacanovy

Czeski Raj

Kacanovy, 511 01

Telefon:+420 725 908 896
GSM:+420 725 540 069
E-mail:chalmes16@gmail.com
Web:www.kemp-kacanovy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kąpielisko Kacanovy usytuowane jest bezpośrednio w sercu regionu Český ráj. Okolica stwarza idealne warunki dla turystyki pieszej i rowerowej.
 
 

Basen pływacki na terenie campingu, którego część przeznaczona jest dla niepływających. W pobliżu basenu jest brodzik dla dzieci i prysznice zewnętrzne. Na terenie campingu jest dalej do dyspozycji boisko do siatkówki, betonowy stół do tenisa stołowego i stołowej piłki nożnej. Piłki oraz inny sprzęt sportowy można odpłatnie wypożyczyć w kiosku gastronomicznym.

Kąpielisko Kacanovy usytuowane jest bezpośrednio w sercu regionu Český ráj. Okolica stwarza idealne warunki dla turystyki pieszej i rowerowej.

Godziny otwarcia

Czerwiec - Sierpień Po. - Nd 10:00 - 19:00

Bilety wstępu

Pełna opłata:60,00 CZK
Dzieci:40,00 CZK
KOUPALISTE KACANOVY

Typ wyposażenia: Kąpielisko Wyposażenie - ; kąpanie: Brodzik dla dzieci Wyposażenie inne: Prysznice Możliwości uprawiania sportu: Boisko, Tenis stołowy

KOUPALISTE KACANOVY
Koupaliště Kacanovy
Koupaliště Kacanovy
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load