CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Uježdžalni Ranch Srbsko

Czeski Raj

Srbsko 4
Kněžmost, 294 02

GSM:+420 608 476 041
+420 776 593 954
E-mail:info@ranchsrbsko.cz
Web:www.ranchsrbsko.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Rancz Srbsko znajduje się w pobliżu Komárovský stawie w regionie turystycznym Czeski Raj. Rancz Srbsko oferuje zakwaterowanie dla osób dorosłych i dzieci, którzy są zainteresowani spędzać urlop na wsi, w spółkę zwierząt gospodarskich, takich jak króliki, konie, kozy i inne.
 
 

Rancz Srbsko - zakwaterowanie:

Dwa odnowione domki oferuje aneks kuchenny, kuchenku elektrycznu, lodówku, prysznic, stół i krzesła. Wspólna toaleta do kompostowania jest między domkami. Możliwość grillowania przed domkiem. Kuchnia posiada podstawowe naczynia. Łóżka posiada koce letnie i i pościel.

Rancz Srbsko - inne działania:

Rancz Srbsko w pięknym otoczeniu regionu regionu Czeski Raj jest idealny do jazdy konnej lub wozami konnymi. Istnieje wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Organic gospodarka, permaculture, kozy, 2 krowy, drób, konie. Rancz Srbsko jest otoczony lasami, łąkami i skał, w pobliżu stawów.  Na pobliskie atrakcje jazda konna, szkolenia, vození dzieci, jazda powozem.


 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load