CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Golf Club Semily

Czeski Raj

Bořkov 101
Slaná, 512 01

GSM:+420 775 852 702
E-mail:gcs@outlook.cz
Web:www.gcsemily.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Golf Club Semily został założony w 1963 roku. W 1970 roku rozpoczęto budowę pola na lewym brzegu rzeki Izery za szpitalem semilskim.
 
 

Pierwotne 6-dołkowe pole zostało w latach 80-tych rozbudowane na pole 8-dołkowe i uzupełnione w świetlicę klubową z zapleczem technicznym. W wielce udanych latach 90. Golf Club Semily wybudował wysokiej jakości driving-range, nową kładkę nad Izerą i tyle potrzebny dziewiąty dołek. Nie ma wielu takich pól golfowych, gdzie poszczególne dołki nie tylko są ponumerowane, lecz każdy ma też swoje imię. Do tej nielicznej grupy pól z historią należy też pole semilskie.

Sprawą naturalną jest wypożyczalnia kijów golfowych. Grę na polu dozwolono graczkom i graczom z handicapem lub z zieloną kartą. Dzieciom i młodzieży do 15 lat z zieloną kartą dozwolono grę tylko w asyście graczki lub gracza z handicapem w wieku powyżej 18 lat.

Godziny otwarcia

Kwiecień - Październik wszystki dni w tydzień 8:00 - 19:00

GOLF CLUB SEMILY

Ilość dołków: 9 Długość - ; mężczyźni: 4178 Długość - ; kobiety: 3750 PAR - ; mężczyźni: 64 PAR - ; kobiety: 64 Wyposażenie: Driving range, Putting green, Pro shop, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne

GOLF CLUB SEMILY
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load