CSENDE
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Golf Club Harrachov

Karkonosze

Mýtiny
Harrachov, 512 46

Telefon:+420 481 529 410
GSM:+420 728 638 474
E-mail:golf.harrachov@seznam.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Jest to najwyżej ulokowane pole golfowe w Czechach, 730 m n.p.m., osadzone w pięknej naturze Karkonoszy Zachodnich. Ulokowanie pola w górskim wczasowisku umożliwia połączenie golfa z urlopem rodzinnym.
 
 

9-dołkowe pole Golf club Harrachov zostało oddane do użytku w 2001 roku. Zaletą pola jest ograniczona, regulowana przepustowość graczy, maksymalna liczba grup na polu wynosi 7, co każdemu graczowi daje gwarancję dostatku prywatności i spokoju dla jego gry. Jesteśmy jedynym polem w Karkonoszach z zainstalowanymi miejscami startu (tee) dla najmniejszych golfistów w ramach projektu pn. rodzinny golf - Family Courses, dzieci stają się tak równowartościowymi partnerami swoich rodziców. Recepcja pola golfowego znajduje się w Pensjonacie Elizabeth. Oferujemy 10 % zniżki dla zakwaterowanych na golf Fee.

GOLF CLUB HARRACHOV, HARRACHOV

Ilość dołków: 9 Długość - ; mężczyźni: 2994 Długość - ; kobiety: 2994 PAR - ; mężczyźni: 60 PAR - ; kobiety: 60 Wyposażenie: Driving range, Putting green, Pro shop, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Restauracja

GOLF CLUB HARRACHOV, HARRACHOV
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
Golf club Harrachov
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load