CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Milčanski staw

Mácha region

Holany, 470 02

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Milčanski staw jest jednym z zespołu Holanskich stawów. Są to 23 stawy zasilane wodą przez Bobří potok.
 
 

Stawy powstawały prawdopodobnie w XVI i XVII wieku. Leżą na malowniczych terenach pod wzgórzami wulkanicznymi Ronov i Vlhošť. Główne stawy tego zespołu to Dolanski i Holanski staw, które służą do hodowli ryb. Milčanski staw jest wykorzystywany w celach wypoczynkowych, jest tu piaszczysta plaża, kącik dziecinny, boisko, wypożyczalnia łódek oraz innego sprzętu. Można też pojeździć na nartach wodnych. Na jego brzegu są 3 autokempingi.

Powierzchnia: 28 ha

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
 

Typ wyposażenia: Staw, zbiornik Wyposażenie inne: Kącik dla dzieci Możliwości uprawiania sportu: Wypożyczalnia łódek i innego sprzętu, Boisko

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
Milčanský rybník
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load