CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Lucifer

Góry Izerskie

Josefův Důl, 468 44

GSM:+420 602 879 598
E-mail:ski_moravek@volny.cz
Web:www.skilucifer.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Josefův důl leży we wschodniej części Gór Izerskich, niedaleko miast Liberec, Jablonec i Tanvald. Kompleks narciarski Lucifer jest idealnym miejscem dla całej rodziny - od dzieci aż po wprawnych narciarzy.
 
 

Wyciąg narciarski Velký Lucifer to Tatrapoma o długości 500 m. Nartostrada Velký Lucifer jest o przewyższeniu 120 metrów a swoją trudnością zalicza się do nartostrad czerwonej, jest idealna dla rodziny z większymi dziećmi lub dla grupek narciarzy o odmiennym stopniu zdolności narciarskich.

Wyciąg narciarski Malý Lucyfer: Wyciąg narciarski Malý Lucifer położony jest w dolnej łagodnej części zbocza, na prawo od Wielkiego Lucyfera. Jest idealnym miejscem dla zupełnie początkujących lub dla dzieci.

Wyciąg narciarski Peklo: Pomiędzy wyciągami Lucifer i Peklo można łatwo przejechać sobie na nartach po utrzymywanej leśnej drodze, prowadzącej niemal po poziomicy. Ze względu na swoją trudność nartostrada Peklo zaliczana jest do czerwonych, lecz jest mniej trudna niż Velký Lucifer.

Bezpłatne parkowanie w Ski kompleksie Lucifer.

W kompleksie znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego i szkoła narciarska.

Godziny otwarcia

Grudzień - Marzec wszystki dni w tydzień 9:00 - 16:00

Ski areál Lucifer, autor: Ing. Jaroslav Morávek

Wyposażenie: Szlak slalomowy Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 3/0

Ski areál Lucifer, autor: Ing. Jaroslav Morávek
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load