CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Větrov, Vysoké nad Jizerou

Karkonosze

Vysoké nad Jizerou 69
Vysoké nad Jizerou, 512 11

GSM:+420 602 494 465
+420 724 038 309
E-mail:matousekfranta@seznam.cz
Web:www.skiarealve­trov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks narciarski Větrov znajduje się kolo miasteczka Vysoké nad Izerą w zachodniej części Karkonoszy (Krkonose). Kompleks narciarski skierowany jest na północ i oferuje wspaniały widok na Karkonosze, przede wszystkim na Łysą Górę z górą Kotel, Czarną Górę, Śnieżkę i inne.
 
 

Skiareál Větrov przeznaczony jest przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, narciarzy zaawansowanych i początkujących lub dla snowboardzistów. Nartostrady są regularnie ratrakowane a więc są przeznaczone też dla mniej zdolnych narciarzy. Bezpośrednio przy górnej stacji wyciągów narciarskich znajduje się restauracja - bufet z posiedzeniem i wspaniałym widokiem na Karkonosze. Do dyspozycji jest strzeżony parking, ok. 100 m od kompleksu. O ile nie zabierasz ze sobą sprzętu narciarskiego, bezpośrednio w kompleksie narciarskim Větrov istnieje możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Początkujący narciarze lub snowboardziści - czy to dzieci lub dorośli - mogą skorzystać z doświadczeń instruktorów w szkole narciarskiej, znajdującej się bezpośrednio przy górnej stacji wyciągów narciarskich Větrov.


Inne usługi:
ski serwis
narciarstwo wieczorowe
system dośnieżania.

 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load