CSENDE
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Skiport Velká Úpa

Karkonosze

Velká Úpa 143
Pec pod Sněžkou, 542 22

GSM:+420 840 888 229
E-mail:skiresort@skiresort.cz
Web:www.skiresort.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks Skiport Velká Úpa znajduje się w centrum gminy Velká Úpa, wprost na trasie z Trutnova do Pieca pod Śnieżką.
 
 

W ośrodku narciarskim Skiport znajdują się w sumie 3 wyciągi narciarskie i 3 trasy zjazdowe. Koło dolnej stacji znajduje się również dziecięcy wyciąg linowy. Przeznaczony jest dla małych i początkujących narciarzy, którzy mogą tylko chwycić się liny i dać się wyciągnąć na łagodny stok. Skiport Velká Úpa oferuje też narciarstwo nocne.

Narciarstwo biegowe: Wyznawcy nart biegowych mogą odbywać dłuższe wyprawy po grzebieniach lub dla krótszych spacerów skorzystać z leśnych dróg w pobliskich okolicach.

SKI AREAL SKIPORT VELKA UPA

Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 3/1 Wyciąg trzykrzesełkowy: 1

SKI AREAL SKIPORT VELKA UPA
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load