CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Pařez

Karkonosze

Dolní Rokytnice 26
Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 605 556 536
E-mail:info@skiparez.cz
Web:www.skiparez.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks narciarski Pařez oferuje tanią i jakościową jazdę na nartach dla rodzin z dziećmi oraz dla narciarzy rekreacyjnych.
 
 

W kompleksie są do dyspozycji dwa wyciągi narciarskie i piękna, utrzymywana, prawie 80 m szeroka nartostrada. Do dyspozycji jest też parking, kiosk z szerokim asortymentem drobnych posiłków i napoi oraz posiedzeniem bezpośrednio na stoku. W kompleksie znajduje się również szkoła narciarska dla początkujących i zaawansowanych jak również szkoła z ukierunkowaniem na nauczanie snowboardingu. W sezonie zimowym po całej Rokytnicy nad Izerą kursuje bezpłatny skibus.

Kompleks narciarski Pařez przygotował dla Ciebie letni wariant Twego ulubionego sportu - jazdy na nartach. Wypożyczą Ci tu grasski włącznie z wszelkim niezbędnym wyposażeniem (kijki, kaski, buty narciarskie, ochraniacze itp.) i wywiozą Cię wyciągiem narciarskim. Początkującym chętnie udzielą rady.

Nawiązujące artykuły

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez

Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 2/0

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load