CSENDE
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Kořenov - Rejdice

Góry Izerskie

Rejdice 61
Příchovice, 468 48

GSM:+420 602 377 428
E-mail:hory@rejdice.cz
Web:www.rejdice.cz
www.skiregion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks narciarski Kořenov - Rejdice znajduje się na granicy pomiędzy Górami Izerskimi i Karkonoszami. Rejon ten oferuje świetne warunki zarówno dla narciarstwa zjazdowego, jak też dla narciarstwa biegowego.
 
 

Szeroka i prawie jeden kilometr długa nartostrada oferuje dla wszystkich dobre zjazdy. W godzinach wieczornych możesz skorzystać ze świeżo przygotowanych stoków, teraz oświetlonych za pomocą nowo zainstalowanego oświetlenia na całej swej długości. Narciarze mogą też skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu narciarskiego i szkoły narciarskiej.

Snowboarding
Kompleks narciarski Rejdice oferuje unikalny snowpark dla snowboardzistów. Znajdują w nim się przeszkody o trzech stopniach trudności a więc oferujące możliwość szaleństwa dla wprawnych riderów jak też dla początkujących.

Godziny otwarcia

Grudzień - Kwiecień wszystki dni w tydzień 9:00 - 16:30
18:00 - 20:00

Nawiązujące artykuły

Skiareál Kořenov – Rejdice, autor: Skiareál Kořenov – Rejdice

Wyposażenie: Tor snowboardowy Wyposażenie: U rampa Wyposażenie: Szlak slalomowy Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Wyciąg dwukrzesełkowy: 1

Skiareál Kořenov – Rejdice, autor: Skiareál Kořenov – Rejdice
Skiareál Kořenov – Rejdice, autor: Skiareál Kořenov – Rejdice
Skiareál Kořenov – Rejdice, autor: Skiareál Kořenov – Rejdice
Skiareál Kořenov – Rejdice, autor: Skiareál Kořenov – Rejdice
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load