CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Horní Mísečky - Medvědín

Karkonosze

Horní Mísečky
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 467 101
E-mail:infocentrum@skiareal.cz
Web:www.skiareal.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ośrodek Horní Mísečky położony jest na północ od miejscowości Vítkovice, na zachód od miasta Špindlerův Mlýn. Swoją spokojną atmosferą jest nadaje się na rodzinne wczasy.
 
 

Znajdują się tu trasy zjazdowe o wszystkich stopniach trudności dla początkujących i zaawansowanych narciarzy oraz snowpark dla snowboardzistów. Wszystkie nartostrady w rejonach Horní Mísečky i Medvědín są technicznie naśnieżane. Idealnym połączeniem ośrodka Horní Mísečky z miastem Špindlerův Mlýn jest 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Medvědín, który prowadzi do wysokości 1 270 metrów n.p.m. W kompleksie Horní Mísečky - Medvědín można skorzystać ze skipassu kupionego w kompleksie Svatý Petr. Z tym kompleksem został kompleks Medvědín połączony regularną linią SKI BUSU.

Trasy biegowe: Horní Mísečky są popularnym punktem wypadowym po grzebieniach. Oferują one trasy biegowe o długości 50 km, które należą do najlepszych w Czeskiej Republice i są codziennie utrzymywane w dobrej jakości.

Skiareál Horní Mísečky, autor: MELIDA, a.s.

Wyposażenie: Tor snowboardowy Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Wyciąg czterokrzesełkowy: 1

Skiareál Horní Mísečky, autor: MELIDA, a.s.
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load