CSENDE
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Harrachov - Čertova hora

Karkonosze

Sportovní areál Harrachov, a. s.
Harrachov, 512 46

Telefon:+420 481 529 353
+420 481 528 151
+420 481 529 611
E-mail:areal@harrachov.cz
lanovky@skiareal.com
Web:www.skiareal.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Nowoczesny kompleks narciarski zbudowany na zboczach Czartowej Góry.
 
 

Na Czartowej Górze (Čertova hora znajduje się prócz kompleksu skoczni też wyciąg krzesełkowy i kilka nartostrad. Kolejne wyciągi i nartostrady znajdują się na północno-wschodnim zboczu nad osadą Rýžoviště, gdzie jest też nowy wyciąg krzesełkowy. Na łagodniejszym północno-zachodnim zboczu Czartowej Góry znajdują się dobrej jakości standardowe trasy biegowe. Wokół Harrachowa utrzymywana jest narciarska magistrala o ogólnej długości ok. 50 km, która co roku jest na bieżąco poszerzana. Na zachód od huty szkła zbudowano strzelnicę i tory biatlonowe.

Trasy biegowe: W okolicach Harrachowa znajdują się liczne trasy biegowe. Jest tu 2 x 7,5 km torów wyścigowych i 27 km tras oznakowanych do użytku turystycznego. Zostały one tak zaprojektowane, aby turyści co 5 km mogli zjechać z powrotem do Harrachowa. Narciarska magistrala biegowa oferuje więcej niż 50 km utrzymywanych i znakowanych dróg ze śladem biegowym nie tylko w okolicach Harrachowa, lecz też z dostępami do grzebieni Karkonoszy.

Inne usługi: szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, parkingi publiczne, bufet, restauracja, kino, muzea.

Nawiązujące artykuły

skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov

Wyposażenie: Tor snowboardowy Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Wyciąg czterokrzesełkowy: 2

skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
Skiareál Harrachov, autor: Archiv: Skiareál Harrachov
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load