CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Wyszukiwanie

Kompleks narciarski Aldrov

Karkonosze

Vítkovice v Krkonoších, 512 38

Telefon:+420 481 582 925
E-mail:obec@vitkovicevkrk.cz
Web:www.skialdrov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks narciarski Ski areál Aldrov leży na wysokości 733 m n.p.m. Narciarze mają tu do wyboru jedną z 4 tras zjazdowych - 3 znajdujące się przy kolei krzesełkowej nazywanej Prezidentský expres i jedną przy wyciągu Jizerka.
 
 

Narciarstwo zjazdowe: Dzięki sztucznemu zaśnieżaniu kompleks oferuje przez całą zimę znakomite warunki dla początkujących jak też dla zaawansowanych narciarzy. Coś dla siebie tu znajdą też miłośnicy narciarstwa wieczorowego, ponieważ nartostrady są oświetlone.

Golden Pass: W ośrodku Aldrov możesz skorzystać ze wspólnego biletu Golden Pass, łączącego 3 ośrodki rejonu Vítkovické údolí (Aldrov, Vurmovka oraz Janova Hora) w jednym systemie odprawy. Dzięki temu możesz skorzystać z kolejki krzesełkowej i 5 wyciągów, to jest w sumie 8 nartostrad, pomiędzy którymi możesz przejeżdżać skibusem.

Narciarstwo biegowe: W pobliżu kompleksu znajdują się utrzymywane trasy i okręgi biegowe, które nawiązują np. na Karkonoską Magistralę Biegową. Krótsze i łatwiejsze trasy usytuowano nad kompleksem narciarskim Aldrov, dalej można kontynuować w kierunku północnym do osady Rezek, schroniska Dvoračky i na grzebienie Karkonoszy. Trudniejsze tereny narciarskie oferuje grzebień od ośrodka Horní Mísečky do wieży widokowej Přední Žalý.

Skiareál Aldrov, autor: Archiv obce Vítkovice v Krkonoších

Wyposażenie: Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Serwis sprzętu narciarskiego Wyposażenie: Parking Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Sztuczne naśnieżanie O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu O nartostradzie: Jazdy wieczorne O nartostradzie: Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 1/1 Wyciąg czterokrzesełkowy: 1

Skiareál Aldrov, autor: Archiv obce Vítkovice v Krkonoších
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load