CSENDE
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Wyszukiwanie

Wyciąg narciarski Pěnkavčí vrch

Karkonosze

Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch 143
Velká Úpa, 542 21

GSM:+420 603 317 726
E-mail:info@penkavcivrch.cz
Web:www.penkavcivrch.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kompleks narciarski Pěnkavčí vrch (Ziębia Górka) znajduje się w rejonie gminy Velká Úpa na wysokości 1000 m n.p.m. Dostępny jest z górnej stacji kolejki linowej Portášky w kierunku schroniska Jana.
 
 

Kompleks jest wykorzystywany szczególnie do narciarstwa rodzinnego jak również przez snowboardzistów. Dzięki stosunkowo dużej wysokości nad poziomem morza zapewnia jazdę na nartach również w czasie niekorzystnych warunków śniegowych oraz oferuje wspaniale panoramiczne widoki na grzebienie Karkonoszy.

Narciarstwo biegowe: Dla narciarzy biegowych przygotowano panoramiczną trasę okrężną wokół Ziębiej Górki o ogólnej długości 5 km, oferującą widoki na schronisko Pomezní boudy, Śnieżkę i Czarną Górę.

LYZARSKY VLEK PENKAVCI VRCH VELKA UPA, autor: archiv LV Pěnkavčí vrch

Wyposażenie: Szkoła narciarska Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi Wyposażenie: Bar szybkiej obsługi O nartostradzie: Techniczne utrzymywanie śniegu

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 1/0

LYZARSKY VLEK PENKAVCI VRCH VELKA UPA, autor: archiv LV Pěnkavčí vrch
Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch, autor: archiv LV Pěnkavčí vrch
Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch, autor: archiv LV Pěnkavčí vrch
 
 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load