CSENDE
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Wyszukiwanie

Park Linowy Proud

Karkonosze

Harrachov, 512 46

GSM:+420 603 777 255
E-mail:info@classicoutdoor.cz
Web:www.classicoutdoor.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Park Linowy Proud znajduje się na spływie rzeki Jizera i Mumlava, jego powierzchnia wynosi ok. 5 500 m2.
 
 

W parku linowym mogą Państwo znaleźć szereg niskich przeszkód, nowo otwarty teren niskich przeszkód zespołowych, ścianę treningową, kilka atrakcji nazywanych „problem solving“, dalej 10 wysokich przeszkód indywidualnych i 5 zespołowych (wysokość od 4 do 11 metrów) i na końcu wieżę z licznymi przeszkodami pionowymi i pomostem w wysokości 12 metrów. Z wymienionego pomostu prowadzi kolejka linowa o długości 80 metrów.

Integralną częścią parku jest estetyczne i praktyczne zaplecze. Do dyspozycji są dwa ogniska z miejscami do siedzenia, dwie drewniane altany umożliwiające schronienie dla waszej grupy w przypadku złej pogody. Latem można odświeżyć się nad rzeką Jizera, przepływającą tylko 10 metrów od parku.

 
 
Stowarzyszenie Czeski Raj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa strony
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load