CSENDEPL
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Recherche

Sentier éducatif Dubsko-Kokořínsko

Zpět | > >

Bělá pod Bezdězem, 294 21

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Le sentier éducatif Dubsko - Kokořínsko vous fera parcourir un paysage varié dans les alentours de Dubá.
 
 

La promenade ne vous prendra que 3 heures et conviendra même aux touristes moins entraînés, ou aux mamans avec des poussettes, aux handicapés en fauteuils roulants et aux personnes à mobilité réduite.

Vous passerez le long des marécages de la Liběchovka supérieure, vous traverserez les prés, les basses terres et les bois mixtes, ainsi que la colonie Panská Ves, où vous pourrez voir l'exemple typique de l'architecture de Kokořínsko.

Le parcours commence sur la place à Dubá, d'où vous partirez par la route vers Mšeno, autour de l'étang Rozprechtický rybník, en passant par Panská Ves. Après avoir vu les 8 panneaux d'informations, vous reviendrez à Dubá.

 

Klokočka - pramen
Klokočka - pramen
Klokočka - kaple sv. Stapina
Popelivka sibiřská
 
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Map of web
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load