CSDEPL
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Search

Kruh u Jilemnice swimming centre

Giant Mountains

Kruh 21
Jilemnice, 514 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

There is a natural swimming pool is situated in the middle of Kruh u Jilemnice, near the tennis courts.
 
 

The swimming pool is fed with drinking water. It is an artificial lake occupying an area of approximately 25 x 30 m. The beach is covered with grass and ideal for relaxing and sunbathing. Visitors may use the refreshment kiosk, toilets, changing rooms, beach volleyball court or playground for children.

Koupaliště Kruh u Jilemnice, author: Obec Kruh
 

Type of facility: Outdoor swimming-pool Activities: Ski bridge Other facilities: Cabins, changing rooms, WC, Refreshments, Children’s corner, Life guard Sports facilities: Pitches, Table tennis, Beach volleyball

Koupaliště Kruh u Jilemnice, author: Obec Kruh
 
 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Site Map
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load