CSDEPL
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Search

Kacanovy swimming centre

Bohemian Paradise

Kacanovy, 511 01

GSM:+420 736 664 864
E-mail:chalmes16@gmail.com
Web:www.kemp-kacanovy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

The Kacanovy swimming centre occupies the very heart of Bohemian Paradise. Its surroundings are ideal for hiking and cycling.
 
 

Swimming pool at a campsite with a section designated for non-swimmers. There is also a children's wading pool and outdoor showers. The centre features a volleyball court, concrete table for table tennis and table football (foosball). It is possible to borrow balls and other sports equipment for a fee from the refreshment kiosk.

The Kacanovy swimming centre occupies the very heart of Bohemian Paradise. Its surroundings are ideal for hiking and cycling.

Opening hours

June - August Mo - Su 10:00 - 19:00

Entrance fee

Full entrance fee:60,00 CZK
Children:40,00 CZK

Type of facility: Outdoor swimming-pool Activities: Paddling pool Other facilities: Showers Sports facilities: Pitches, Table tennis

 
 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Site Map
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load