CSDEPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Search

Milčanský Pond

Mácha Region

Holany, 470 02

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Milčanský Pond is one of the group of Holanské Ponds. The group consists of 23 ponds supplied with water from the Bobří Brook.
 
 

The ponds were probably founded in the 16th and 17th century. They are situated in picturesque area under the volcanic hills of Ronov and Vlhošť. The largest ponds in this group are named Dolanský and Holanský and are designed for fish breeding. Milčanský Pond is used for recreation; there is a sand beach, a children's playground, a boat rental outlet and opportunities to do water sports. There are 3 camping areas on the bank.

Area: 28 hectares.

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
 

Type of facility: Pond, reservoir, gravel pit Other facilities: Children’s corner Sports facilities: Hire of boats and other equipment, Pitches

HOLANSKE RYBNIKY - MILCANSKY RYBNIK
Milčanský rybník
 
 
 
Bohemian Paradise Association © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Site Map
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load