CSENPL
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Suche

Freibad Pecka

Böhmisches Paradies

Pecka 60
Pecka, 507 82

GSM:+420 731 224 227
E-mail:recepce@kemppecka.cz
Web:www.kemppecka.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Freibad mit Qualitätswasser auf Spitzenniveau.
 
 

Das Freien mit aufbereitetem Wasser hat Betonufer und Betonboden und einen Grasstrand. Außerdem befinden sich hier zwei Tennisplätze (Clay), zwei Volleyball- und Fußballtennisplätze (Clay), ein Beachvolleyballplatz, Tischtennis, Russisches Kegelspiel, eine Tennisschule und ein Imbiss.

Tiefe: 1,0 - 2,1 m

Lage: am nordöstlichen Ortsrand

KOUPALISTE PECKA

Art der Einrichtung: Freibad Freibadausstattung - Baden & Schwimmen: Planschbecken Sonstige Ausstattung: Imbissmöglichkeit Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz, Tennisplätze, Kegelbahn, Tischtennis, Beachvolleyball

KOUPALISTE PECKA
Koupaliště Pecka
 
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load