CSENPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Suche

Freibad Nový Bor

Lausitzer Gebirge

Nový Bor, 473 01

Web:www.novy-bor.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Schwimmbad in Novy Bor bietet auch Camping, Sportplätze, Tennisplätze, Beach-Volleyball. In der Nähe der Komplex ist auch eine Sporthalle mit Kletterwand. Es gibt Restaurants, Waschraum, Duschen, Toiletten und Umkleidekabinen. Das Gebiet eignet sich zum Wandern und Radfahren oder Radfahren.
 
 

Zur Verfügung stehen eine Rutsche, ein Beachvolleyballplatz und ein Kinderspielplatz, WC und Umkleideräume.

Ungefähr 50 m vom Freibad Sporthalle mit Kletterwand. Die Umgebung ist für Wanderungen und Radtouren oder zum Pilze sammeln geeignet.

Abmessungen: 120 x 100 m

Tiefe: 2 m

Lage: 1,5 km südwestlich vom Stadtzentrum.

Koupaliště Nový Bor, Autor: Město Nový Bor

Art der Einrichtung: Freibad Sonstige Ausstattung: Umkleidekabinen und -räume, Duschen, WC, Imbissmöglichkeit, Kinderspielecke Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz, Beachvolleyball

Koupaliště Nový Bor, Autor: Město Nový Bor
 
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load