CSENPL
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Suche

Freibad Kruh u Jilemnice

Riesengebirge

Kruh 21
Jilemnice, 514 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Freibad befindet sich im Ortszentrum der Gemeinde Kruh u Jilemnice in Nähe der Tennisplätze.
 
 

Das Freibad wird mit Trinkwasser gefüllt. Es handelt sich um ein künstliches Becken mit der Größe von ca. 25 x 30 m. Der Strand mit Liegewiese ist mit Gras bewachsen. Besucher können einen Imbiss, WC, Umkleideräume, einen Beachvolleyballplatz sowie einen Kinderspielplatz nutzen.

Koupaliště Kruh u Jilemnice, Autor: Obec Kruh

Art der Einrichtung: Freibad Freibadausstattung - Baden & Schwimmen: Sprungschanze Sonstige Ausstattung: Umkleidekabinen und -räume, WC, Imbissmöglichkeit, Kinderspielecke, Schwimmmeiste Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz, Tischtennis, Beachvolleyball

Koupaliště Kruh u Jilemnice, Autor: Obec Kruh
 
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load