CSENPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Suche

Freibad Kacanovy

Böhmisches Paradies

Kacanovy, 511 01

GSM:+420 736 664 864
E-mail:chalmes16@gmail.com
Web:www.kemp-kacanovy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Freibad Kacanovy liegt direkt im Herzen des Böhmischen Paradieses. Die Umgebung ist vor allem für Wanderungen- und Radtouren geeignet.
 
 

Schwimmbecken auf dem Campingplatzgelände mit Nichtschwimmerbereich. Vorhanden sind ein Kinderplanschbecken und Duschen. Außerdem finden Besucher auf dem Gelände einen Volleyballplatz, eine Tischtennisplatte und Tischfußball. Bälle und verschiedene Sportgeräte stehen leihweise gegen Gebühr im Imbisskiosk zur Verfügung.

Das Freibad Kacanovy liegt direkt im Zentrum des Böhmischen Paradieses. Die Umgebung ist vor allem für Wanderungen und Radtouren geeignet.

Öffnungszeit

Juni - August Mo - So 10:00 - 19:00

Eintrittspreis

Voller Eintrittspreis:60,00 CZK
Kinder:40,00 CZK
KOUPALISTE KACANOVY

Art der Einrichtung: Freibad Freibadausstattung - Baden & Schwimmen: Planschbecken Sonstige Ausstattung: Duschen Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz, Tischtennis

KOUPALISTE KACANOVY
Koupaliště Kacanovy
Koupaliště Kacanovy
 
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load