CSENPL
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Suche

Bergroller – Yellow Point

Riesengebirge

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM:+420 731 160 152
E-mail:office@ypoint.cz
Web:yellow-point.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ausgestattet mit der notwendigen Ausrüstung und in Begleitung eines Trainers begeben Sie sich mit der Seilbahn auf den Gipfel des Berges Medvědín, von wo aus Sie die einmalige Abfahrt auf Asphaltstraßen und Waldwegen zurück nach Špindlerův Mlýn genießen werden.
 
 

OFFROAD-SCOOTER DER MARKE KOSTKA – Offroad-Scooter wird dich perfekt auf Forstwegen halten und ist zudem die Verkörperung eines ausgezeichneten Downhill-Tretrollers. Dieser robuste Tretroller ist ein idealer Partner fürs Unwetter, der unter allen Umständen dabei sein möchte. Selbst im Schnee macht dieser robuste Tretroller eine ausgezeichnete Figur. Jede Fahrt mit diesem Roller ist Adrenalin pur. 

Preis: 250 CZK, 2 Stunde, Geländescooter, Helm, Anleitung


 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load