CSENPL
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Suche

Freibad Český Dub

Mácha Region

Český Dub, 463 43

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Freibad befindet sich in einem Erholungsgebiet hinter der Stadt. Den Besuchern stehen mit Gras bewachsene Erholungsflächen zur Verfügung.
 
 

Das Freibad liegt nicht weit hinter der Stadt auf dem Gelände des Campingplatzes Dubenka in Český Dub. Das Freibad befindet sich in freier Natur und hat Grasstrände.

Zur Verfügung stehen ein Restaurant, WC und Duschen.

Abmessungen: 150 x 100 m
Tiefe: bis 3 m
Lage: 2 km südlich von der Stadt.

KOUPALISTE CESKY DUB

Art der Einrichtung: Freibad Freibadausstattung - Baden & Schwimmen: Sprungschanze Sonstige Ausstattung: WC Möglichkeiten zu sportlichen Aktivitäten: Sportplatz

KOUPALISTE CESKY DUB
Koupaliště Český Dub
 
 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load