CSENPL
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Suche

Skigebiet Kořenov - Rejdice

Isergebirge

Rejdice 61
Příchovice, 468 48

GSM:+420 602 377 428
E-mail:hory@rejdice.cz
Web:www.rejdice.cz
www.skiregion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Das Skigebiet Kořenov - Rejdice befindet sich an der Grenze der Gebirge Jizerské hory und Krkonoše. Das Gebiet bietet hervorragende Abfahrts- sowie Langlaufbedingungen an.
 
 

Die breite und nahezu ein Kilometer lange Piste bietet hochwertige Abfahrterlebnisse für jedermann. In den Abendstunden können Sie frisch präparierte Hänge nutzen, die jetzt mit Hilfe der neu installierten Beleuchtung in ihrer ganzen Länge beleuchtet sind. Skifahrer können auch Dienstleistungen des Skibedarfsverleihs und eine Skischule in Anspruch nehmen.

Snowboarding:
Auf dem Skigebiet Rejdice finden die Snowboardfahrer einen einzigartigen Snowpark. Im Snowpark können sich erfahrene Rider sowie Anfänger auf Hindernissen dreier Schwierigkeitsgrade austoben.

Öffnungszeit

Dezember - April alle Tage in der Woche 9:00 - 16:30
18:00 - 20:00

 
 
Der Verband Böhmisches Paradies © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Web Mappe
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load