ENDEPL
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 

Vyhledávání

Čtyřkolky – Yellow Point

Krkonoše

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM:+420 731 160 152
E-mail:office@ypoint.cz
Web:www.yellow-point.cz
www.facebook.com/ypoint.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem – průvodcem po Špindlerově Mlýně a okolí pro vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce v Podkrkonoší i po celé ČR.
 
 

Půjčovna Yellow Point disponuje 5 velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Čtyřkolky je možné využívat na uzavřeném okruhu či za doprovodu instruktorů po polních i lesních cestách formou několikahodinového až několikadenního výletu. Účastníky doprovází instruktoři na terénním motocyklu nebo čtyřkolce.

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.

Dále možno: Pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, májí pro vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.

VÝLET DO PODKRKONOŠÍ – léto

Díky desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší je pro vás připravena trasa dlouhá cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří vám pomohou. Výlety jsou organizovány od jara do podzimu, respektive v závislosti na sněhových podmínkách.

  • Výlet v Podkrkonoší: 60 km, 1990 Kč, cca 2,5 hod., výlet v terénu a po silnici
  • Spolujezdec: 490 Kč

VÝLET PO ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ – zima

Někdo chodí pěšky, někdo jezdí vláčkem a někdo se vozí v kočáře taženém koňmi. A co takhle vyhlídková jízda po Špindlerově Mlýně na čtyřkolce? Pro vás je připraven výlet v délce cca 1 hodiny (cca 20 km) po krásách a vyhlídkách horského městečka.

  • Výlet po Špindlerově Mlýně: 1290 Kč, cca 1 hodina
  • Spolujezdec: 490 Kč

Ceny zahrnují: Instruktora – průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis. Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků klienta.

 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load