ENDEPL
Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Vyhledávání

Nabídka inzerce v časopise Infolisty Zrnka

Naše listy jsou zaměřeny a určeny pro cílovou skupinu různě zaměřených nestátních neziskových organizací (NNO). Dáváme prostor pro rozmanité informace o činnostech NNO i od zajímavých samotných lidí. Informace, které se nemají možnost dostat do běžného tisku novin vzhledem k omezenému prostoru pro velikost textu článku nebo jde i někdy o nezájem ze strany určitých vydavatelů novin o nich psát. Celkově listy oslovují a zapojují místní obyvatele Semil a okolí pro neohraničenou věkovou kategorii s různým společenským zaměřením a postavením. Samostatné vydávání Infolistů Zrnka o činnostech NNO z libereckého regionu i mimo region vidíme jako přínos pro celkovou komunitu.

Zasílejte své články o zajímavostech, internetové odkazy, vaše názory, fotografie. Téma pro infolisty je určené činnostem různých organizací s pozvánkami na následující měsíc, ale napište i o činnosti samotných lidí. Napsáním životního příběhu, povídky, básně či pohádky otevřete svůj svět pohledu čtenářům na svět, v kterém žijete.

Uzávěrka pro přijetí článku do aktuálního vydání do 23 dne v měsíci. Zasílání na e-mail v el. podobě Infolistů Zrnka mohou využít organizace i soukromé osoby. Stačí zaslat na redakce@zrnko-nadeje.cz : Mám zájem o zasílání INFOLISTY ZRNKA.

ikona souboruDalší podrobné informace o inzerci a ceník ke stažení

Vytvořeno 9.11.2010 16:04:19 | přečteno 1099x | zdarska
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load