ENDEPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Vyhledávání

Infolisty 5/2011

Titulka_infolisty2011

Po letních dnech pomalu přichází podzim a tak se několika články vrátíme k prázdninovému času, kde se v několika článcích dočtete, jak tyto dny probíhaly v o.s. Zrnko naděje. U některýh článků jsou internetové odkazy, které Vás přímo z infolistů propojí k další informacím, ale i k videím.

Zrnko naděje zahájilo prázdniny akcí Naše město na vozíku - Harrachov bez bariér pořádali jsme výlety na Krkavčí skálu s popisem terému a na nejstarší rozhlednu v Jizerských horách - Štěpánka vydali jsme se za kamarády na tábor Babeta v Jesenném zúčastnili jsme se XXVII. ročníku pochodu Račí stezkou, pořádali jsme III. ročník Pochod s Bobinou až na Kozákov "Křídla" a druhý den maškarní prázdniny jsme zakončili akcí Loučení s létem 2011 se Zrnkem naděje "Šachový turnaj". Přečtete si i informace o připravované soutěži. V říjnové zprávě Zrnka naděje o.s se dočtete také o novém projektu "Jedeme bez bariér" a kdo se stal na určitou dobu patronem o.s.. Říjnové číslo nabízí také aktuální informace z dalších spřátelených organizací v Semilech a okolí.

ikona souboruInfolisty Zrnko naděje, o.s. ke stažení

Vytvořeno 3.10.2011 7:50:20 - aktualizováno 10.10.2011 12:48:21 | přečteno 1120x | zdarska
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load