ENDEPL
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Vyhledávání

Infolisty 3/2011

Infolisty 3/2011

v tomto vydání aktuálního měsíčníku Infolisty Zrnka číslo 3. březen 2011, vám přinášíme dostupné informace o dění ze světa okolo nás. Informace o využití finančního daru z Tříkrálové sbírky. Poukážeme komu by pomohlo na veřených místech v budouvách učených pro kulrurní dění umístění převlékacích lehátek. Pozvánka na Benefiční večer konaný pod záštitou herce Ladislava Duška v rámci doprovodného programu festivalu JEDEN SVĚT V LIBERCI. O únorovém natáčení s Českou televizí do pořadu Klíč u tří organizací: Občanské sdružení S(C)HODY a TULIPAN z Liberce, Zrnko naděje ze Semil. Sportovní dění orelské jednoty Semily ve stolním tenise. Co ohrožuje budoucnost CPR M.E.D. a jak budou pokačovat ve své činnosti.

ikona souboruInfolisty č. 3/2011 ke stažení

Sledujte v televizi pořad Klíč 15. 3. 2011 od 16:25 na ČT 2. Létajícího divadla na kolečkách - divadelního ansámblu, který už několik let působí v Liberci. Členy souboru nejsou jen handicapovaní lidé, ale také jejich rodiče a dobrovolníci. Občanské sdružení S(C)HODY a TULIPAN z Liberce, Zrnko naděje ze Semil.

Listy jsou dopněny u článků o intrnetové odkazy, které vás přímo přesměrují ke všem informacím. Po otevření odkazu dopručujeme používat pro návrat do listů šipku zpět.

Stálá VÝZVA pro články a inzerci v INFOLISTECH ZRNKA

http://www.zrnko-nadeje.cz/infolisty/inzerce.pdf
Změna z měsíčníku na občasník nijak neomezuje zasílání článků aj.
Aktuální pozvánky budou zveřejněny na našich stránkách.

Vytvořeno 9.3.2011 7:34:37 | přečteno 1219x | zdarska
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load