ENDEPL
BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

Vyhledávání

Infolisty 11/2010

Listopadové číslo přináší zprávy o připravované soutěži pro šloláky "Cesta proti času" i o putování po Slovensku. Novinkou je soutěž "Popleta" v infolistech, kde oprášíte češtinu a článkem "Stále je co poznávat" nahlédneme do poznání lidí okolo nás. V nabídce inzerce se dozvíte jak můžete podpořit náší celoroční činnost. Nahlédneme do dušičkového času v Jílovecké ulici, kde se poté přeneseme do dění orelské jednoty Semily. Internetové odkazy vás přenesou do dění činnosti CPR M.E.D., ale nasměrují vás i pro důležité informace v katalogu poskytelovatelů sociálních služeb pro Turnovslo, Semilsko, Jilemnicko a Tanvaldsko. Nahlédnutím do Galerie XY se dozvíte o proběhlé i současné výstavě s informací, kde najdete nositele značky Regionální produkt Český ráj.

Listy jsou dopněny u článků o intrnetové odkazy, které vás přímo přesměrují ke všem informacím. Po otevření odkazu dopručujeme používat pro návrat do listů šipku zpět.

ikona souboruČíslo 11/2010 ke stažení

Vytvořeno 9.11.2010 15:57:37 - aktualizováno 11.11.2010 16:26:44 | přečteno 1151x | zdarska
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load