ENDEPL
Dlaskův statekDlaskův statek

Dlaskův statek je krásnou a typickou ukázkou stavby pojizerského domu. Nachází se v údolí řeky Jizery, v Dolánkách u Turnova.

BělištěBěliště

Běliště je největší a nejkrásnější stavbou lidové architektury v Železném Brodě. V objektu dnes sídlí Národopisná expozice městského muzea.

Státní zámek Hrubý RohozecStátní zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec patří mezi dominanty a nejstarší stavební památky Turnovska. Byl založen ve 2. polovině 13. století a v minulosti byl několikrát přestavěn. Sloužil jako rodové sídlo Vartenberků, Krajířů a Desfoursů.

 
Státní zámek SychrovStátní zámek Sychrov

Státní zámek Sychrov je jedním z nejnavštěvovanějších objektů v našem regionu a je často vyhledáván i filmaři k natáčení pohádek. Veřejnosti je otevřen po celý rok.  

Vyhledávání

Infolisty 1/2012

Titulka Infolisty 1/2012

První vydání roku 2012 "Jaro" přináší rozmanité informace. V Jílovecké ulici se letos konal MASOPUST, který pořádali ve spolupráci NNO za podpory partnerů a sponzorů. Orelská jednota Semily se zúčatnila kvalifikačního turnaje v kuželkách a dětského šachového turnaje. Získáte informace o putovní interaktivní výstavce "zaHRAda" a fotografické soutěži na téma motýli 2012. Máme tip na dostupný, levný a inspirativní školní výlet do památkově chráněné roubenky, pilníkářské dílny, programy envirometrální výchovy, exkurze do sklářské dílny. SEV MEDvěd informuje o pořádání akcí v dubnu a červnu.

Napsáno životem - HYDROCEPHALUS, v článku maminka Leničky popisuje, jak nelehký osud je potkal. Aktuální zpravodajství - Zrnko naděje o.s. Pro lepší přehled jsou informace NNO rozděleny na web Zrnko naděje o.s., web Kamera na kolečkách a web Jedeme bez bariér.

ikona souboruInfolisty 1/2012 ke stažení

Infolisty_web3


http://zrnkonadeje.webnode.cz/

Infolisty_web2


http://k-n-k.webnode.cz/

Infolisty_web1


http://jedeme-bez-barier.webnode.cz/


Vytvořeno 18.4.2012 9:09:57 | přečteno 1181x | zdarska
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Mapa webu  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load